Zimní aktuality 2019

Dobrý den milé kolegyně, kolegové, členky a členové naší ZO OS KOVO ABB Brno.

Dobrý den, více než stovka zájemců o aktivní lyžování využívá každý rok podpory ZO OS KOVO ABB Brno a účastní se lyžařských aktivit.

Ilustrační fotoV letošním roce se uskuteční poslední hromadný víkendový zájezd již tento víkend. Děkuji organizátorům i účastníkům za jejich aktivní přístup i podporu sportovních činností.

Také jarní prázdniny, které v regionu Brněnska právě skončily byly jako již tradičně podpořeny nákupem téměř 50 míst na horském hotelu FRAN ve Slovenském Makově.Ilustrační foto

Pro děti zde je ideální prostředí ke získání zkušeností s lyžováním.

Vám všem ostatním na které se nedostalo, nebo kdo jste neměli možnost využít těchto pobytů oznamujeme, že na zimní rekreaci lze čerpat rekreační příspěvek dle pravidel uveřejněných v tabulce

„ Nároky členů ZO OS KOVO ABB Brno“ , případně je možné využít příspěvek na dětskou rekreaci, ve výši 80.- Kč na den, maximálně na 5 dnů jarních prázdnin.

Ilustrační fotoFormuláře jsou ke stažení v samostatné sekci a je nutné je doplnit potvrzením o zaplacení pobytu případně scenem nebo výpisem ze Smlouvy zajištující rekreaci, nebo Ozdravný pobyt, případně aktivitu podporovanou spolky, školami a pod. Většinou nazývané příměstský tábor.

Tyto příspěvky se administrují průběžně, ale nikoliv předem.

Za ZO OS KOVO ABB Jiří Bohdan

bohdan.jiri@gmail.com

NOVÝ WEB PORTÁL www.mujeurest.cz

Kancelář Benefit & Travel plus Odbory ABB Brno – Vídeňská 117  je v provozu, aktuálně si prosím ověřte přítomnost pracovníků telefonicky nebo emailem.

tým Odbory ABB Brno