Previous Next

TOPlist

Jarní aktuality 2019  

Milé kolegyně, kolegové, členky a členové naší ZO OS KOVO ABB Brno.

Nyní zveřejňujeme nabídku letních aktivit pro děti našich zaměstnanců.

LETNÍ DĚTSKÉ TÁBORY 2019Letní dětské tábory nakupujeme od dlouhodobých partnerů a je o ně zájem. Vzhledem k faktu, že jsou zveřejněny i termíny hromadných dovolených v našich výrobních jednotkách jsme již cca 14 dnů pod tlakem tuto informaci zveřejnit.

Zájemci prosím kontaktujte p. Ludmilu Stiburkovou na tel. 547 152 533 nebo na 731 552 640. 

Seznámení s vlastními lokalitami lze na webových stránkách jednotlivých provozovatelů. Prosíme pěkně o předání informace zaměstnancům bez přístupu k PC.

Uzávěrka přihlášek je 28. března 2019.

Přejeme Vám, štastný výběr a dětem pěkné zážitky.

S pozdravem

Jiří Bohdan – předseda Výboru ZO OS KOVO ABB Brno

bohdan.jiri@gmail.com

 

 

 

 

 

 

Více než stovka zájemců o aktivní lyžování využívá každý rok podpory ZO OS KOVO ABB Brno a účastní se lyžařských aktivit.

Ilustrační fotoV letošním roce se uskuteční poslední hromadný víkendový zájezd již tento víkend. Děkuji organizátorům i účastníkům za jejich aktivní přístup i podporu sportovních činností.

Také jarní prázdniny, které v regionu Brněnska právě skončily byly jako již tradičně podpořeny nákupem téměř 50 míst na horském hotelu FRAN ve Slovenském Makově.Ilustrační foto

Pro děti zde je ideální prostředí ke získání zkušeností s lyžováním.

 Vám všem ostatním na které se nedostalo, nebo kdo jste neměli možnost využít těchto pobytů oznamujeme, že na zimní rekreaci lze čerpat rekreační příspěvek dle pravidel uveřejněných v tabulce

„ Nároky členů ZO OS KOVO ABB Brno“ , případně je možné využít příspěvek na dětskou rekreaci, ve výši 80.- Kč na den, maximálně na 5 dnů jarních prázdnin.

Ilustrační fotoFormuláře jsou ke stažení v samostatné sekci a je nutné je doplnit potvrzením o zaplacení pobytu případně scenem nebo výpisem ze Smlouvy zajištující rekreaci, nebo Ozdravný pobyt, případně aktivitu podporovanou spolky, školami a pod. Většinou nazývané příměstský tábor.

Tyto příspěvky se administrují průběžně, ale nikoliv předem.

Za ZO OS KOVO ABB Jiří Bohdan

bohdan.jiri@gmail.com

 

NOVÝ WEB PORTÁL www.mujeurest.cz

Souhrn odkazů sdělení, nároků a podpor určených členům ZO OS KOVO ABB Brno:

Informace členům ZO OS Kovo ABB Brno

Žádost o příspěvek člena k narození dítěte

Žádost o vyplacení rekreačního příspěvku

Žádost o vyplacení příspěvku na Letní dětskou rekreaci nebo ozdravný pobyt

Žádost o vyplacení  příspěvku na pohřeb člena

Žádost na vyplacené benefitu - dárce krve

Kancelář Benefit & Travel plus Odbory ABB Brno – Vídeňská 117  je v provozu, aktuálně si prosím ověřte přítomnost pracovníků telefonicky nebo emailem.

tým Odbory ABB Brno