Previous Next

TOPlist

Aktuality ZÁŘÍ / 2017  

Vážené členky, členové naší ZO OS KOVO ABB Brno.    

V průběhu prázdninových měsíců jsem se setkal se zajímavými lidmi ať již z oblasti kultury, sportu, národopisné činnosti, charitativní činnosti nebo drobného podnikání. Taková setkání jsou pro mne vždy příjemná, neboť pokud někdo dělá to, co ho baví a čemu rozumí nejen pro zisk, ale také pro uspokojení vlastního já a myslí přitom i na své nejbližší, určitě musí být srdcař, tedy člověk, který do organizace a pořádání aktivit a akcí dává všechno.

A je jedno, zda jsou to „místní hasiči" nebo „spolek turistů“.

V každé takové organizaci jsou lidé, kteří mezi srdcaře patří.

Ocenění jejich práce je tedy hlavně v tom, že na svých akcích mají plno.

Tedy alespoň zdánlivě, neboť při dnešním množství a dostupnosti všech různých aktivit je dost velkým problémem zaujmout a ..  „mít na akci plno„.

Věnujte se tedy prosím nejen sami sobě, svým dětem a svým blízkým. Myslete také na ostatní, zejména na ty slabé, zranitelné a nemocné.

Děkuji Vám. 

Organizační záležitosti:

S ukončením prázdnin upozorňuji na to, že v letošním roce (účetní rok 2017) je ještě možné podávat Žádosti o příspěvek na letní dětské aktivity (tábory, příměstské tábory a nebo adaptační pobyty školních kolektivů) .

Tento příspěvek vyplácíme žadatelům na základě vyplněného formuláře: Žádost o příspěvek a je možné vyplatit i zaměstnanci ABB, lokalita Brno, který je zaměstnán na Vídeňské, na Heršpické nebo ve Slatině v PGHV. Rovněž si Žádost může podat zaměstnanec – člen odborů ve spol. AB Komponenty ( Vídeňská ) .

Příspěvek vyplácíme rodiči dítěte převodem na účet. Potřebné doklady jsou : Žádost plus Potvrzení pořádající organizace o tom, že  x y (jméno dítěte a rok narození ) se zúčastnil ve dnech xx až yy pobytu ( tábora, příměstského tábora ) organizovaném danou institucí. Potvrzení musí obsahovat cenu, kterou rodiče uhradili, nebo k potvrzení prosím doložte identifikaci platby, případně potvrzení o přijetí platby od pořádající organizace.

Děkuji Vám za podněty a připomínky, které máte k naší činnosti a přeji příjemné podzimní dny. 

Příspěvek Dárcům krve je po dohodě vyplácen ve stejné výši jako v roce 2016, mechanizmus Žádosti zůstal zachován. Žádost je přiložena zde: (Žádost na vyplacené benefitu - dárce krve)

Informace o provozu zdravotního střediska na Vídeňské jsou vyvěšeny. 

Informace k provozu hromadného stravování v EPMV Vídeňská : běžný provoz

Kancelář Benefit & Travel plus Odbory ABB Brno – Vídeňská 117  je v provozu, aktuálně si prosím ověřte přítomnost pracovníků telefonicky nebo emailem.

Přikládáme několik nabídek na kulturní akce nebo informativních letáčků z okolí:

V termínu 14. října 2017 v 14.00 a v 17.00 DRFG aréna v Brně - muzikál MADAGASKAR

3. prosince 2017 v Besedním domě v Brně - Má vlast od B. Smetany - 135 let od premiéry

U kulturních pořadů platí:

přihlášky zájemců přímo na kontakt uvedený v zápatí našich webových stránek. Objednatelem je vždy ZO OS KOVO, u vstupenek je nastaveno spolufinancování účastníka akce dle konkrétního rozpisu. Uzávěrka objednávek bude do konce srpna 2017 bez možnosti navyšování.

S pozdravem Jiří Bohdan

tým Odbory ABB Brno