Previous Next

TOPlist

   Aktuality 38. Týden / 2015

  Kolegyně, kolegové, 

   ani jsme se nenadáli a jsme  téměř v polovině září, za sebou máme počáteční nervozitu z výměny rolí ve svých životech, již zase přemýšlíme jak řídit ten chod domácnosti, stíhat všechny aktivity našich dětí a skloubit vše dohromady. Tak aby celý ten organizmus fungoval a někde se nezadrhnul.

   V letošní letní sezoně dovolených a cestovatelských aktivit jsme nemuseli řešit žádné závažné nedostatky a organizační změny, takže jsme za  krásných podmínek strávili dovolenou jak v tuzemsku, tak v zahraničí.

   Příznivé počasí, které nás tak svými tropickými teplotami zatěžovalo v pracovním procesu jistě znásobilo  Vaše zážitky z dovolených. 

   U jednoho z našich partnerů pro cestování bylo řešeno individuální stížností ubytování, které nebylo na deklarované úrovni podle nabídkového listu. 

   Tuzemské nasmlouvané ubytovací kapacity mají standartní úroveň a Vaše postřehy to jen potvrzují. 

   Vašim připomínkám a podnětům se věnujeme s ohledem na okolnosti a možnosti, přicházejí první výsledky, první přijatá opatření. 

   Stravovací komise se také byla seznámit s novým prostředím v naší jídelně a velmi mne těší, že drobné nedostatky, které byly v prvních dnech zřetelně vidět, jsou den po dni odstraňovány, to patří k tomu, že vše nové se musí usadit.  Zde je prostor i pro Vaše reakce, které nám můžete zasílat na adresu naší ZO. 

Přeji Vám, vyberte ten správný kroužek pro Vaše dítě, užívejte volných dnů a nezapomeňte: S úsměvem jde všechno lépe.

 

Za redakční radu

Jiří Bohdan