Previous Next

TOPlist

                Aktuality 35. týden / 2015

     Kolegyně, kolegové,

    v letošním horkém létě pozorujeme, že příroda nás ovládá stále častěji a víc než bychom si přáli. Teploty atakují rekordy, přes měsíc již nepršelo a lokální bouřky jakoby byly ohraničeny jen někde. Osvěžení a ochlazení nepřichází. I na pracovištích panuje zvýšená nervozita a stres. Také proto se zvýšil počet Vašich připomínek a podnětů k řešení. Postupně se všem námětům věnujeme a budeme je projednávat s příslušnými vedoucími nebo zástupci zaměstnavatelů.

     Prázdniny již pomalu vstupují do poslední třetiny a nám všem, rodičům, prarodičům nezbývá nic jiného než se připravit na běžné povinnosti souvisejícími se školní docházkou a změnou režimu chodu domácnosti. Přeji Vám hodně sil a pevné nervy do této změny a pro Vás, kdo jste ještě nevyčerpali Vaše možnosti cestování v letošním roce Vám nabízíme několik nabídek našich partnerů na cestování.

    Ve zbývajícím období prázdnin je provozní doba kanceláře sekretariátu omezena v souvislosti s čerpáním dovolených a povinnostmi zabezpečit organizačně přesuny zejména dětských rekreantů. Doporučuji si proto ověřit aktuální přítomnost pracovníků telefonicky. Spojení na sekretariát je v tiráži našich stránek. Přeji Vám klidný zbytek prázdnin, pohodové chvíle s rodinami a úspěšný start do nového školního roku všem, kterých se to týká.

Za redakční radu Jiří Bohdan

 

LAST MINUTE - OSTROV KORFU   LAST MINUTE - NEI PORI   ALL INCLUSIVE - KOS LAMBI   INFORMACE - CK EKO Brno

 

SPECIÁLNÍ SENIOR PROGRAM 55+ - OSTROV KOS - Lambi

 

LAST MINUTE - AKCE 1 - OSTROV KORFU    ALL INCLUSIVE - AKCE 2 - KOS LAMBI    AKCE 3 - ŘECKO - NEI PORI   AKCE 4 - ŘECKO NEI PORI 

LAST MINUTE - AKCE 5 - NEI PORI