Previous Next

TOPlist

                Aktuality 23. týden / 2015

Kolegyně, kolegové, cestovní kanceláře a agentury se kterými dlouhodobě spolupracujeme jsou oficiálními podnikatelskými subjekty a naše ZO Vám zprostředkovává rychlé nabídky těchto partnerů zcela dobrovolně.

Žádným způsobem nekontrolujeme jejich práci a pokud si z rychlých nabídek vyberete je to Váš vztah s daným subjektem.

Neregistrujeme žádné stížnosti na ubytovací a jiné služby.

Pokud nám chcete nějaké postřehy sdělit, obracejte se prosím přes kontaktní formulář této webové stránky.

 

Informace z areálu ABB – zejména o provozu HAMEDICAL ordinace je zařazována na základě Vašich připomínek a požadavků na informovanost.

Mnozí z Vás jsou pacienty v tomto zařízení registrovaní,  a proto tuto možnost uvítáte,  protože Vám nabízí i alternativu svého lékaře kontaktovat  mimo pracovní dobu ordinace Vídeňská  v blízkých Moravanech.

V blízké budoucnosti jsme schopni také informovat o pracovní době našeho sekretariátu, ale náhlým situacím a komplikacím nelze zabránit.

Proto Vám doporučujeme si ověřit přítomnost pracovníků sekretariátu aktuálně a případně si schůzky naplánovat.

 

Kolegyně, kolegové, v letních měsících dochází k rekonstrukci kuchyně a jídelny v objektu Vídeňská. Důležité již bylo řečeno, náhradní režim stravování nás jistě všechny obtěžuje, ale zůstávejme optimisty a pohlédněme s nadějí a reálně do blízké budoucnosti. Úroveň stravovacích služeb zase bude posunuta o kousek dopředu a to snad jde především.

 

Výbor ZO Vám všem přeje příjemné prožití dovolených, letní pohodu a regeneraci vlastních sil.

 

Za redakční radu

Jiří Bohdan