Previous Next

TOPlist

BENEFIT I - DARUJ KREV

BENEFIT II - MULTISPORT

Rychlé informace, MULTISPORT - Vyjádření k aktuální situaci COVID 19 v souvislosti s přijatými opatřeními v České republice, smluvní zařízení společnosti MULTISPORT – Relax, sportovní zařízení, posilovny, bazény apod.

Žádosti platné od 1. 11. 2022

 Žádost_zaměstnanců_nečlenů_ostatní_2022listopad.pdf
 Ostatní_Žádost_zaměstnanců_členů_2022listopad.pdf
 Žádost_zaměstnance_člena_ELDS_2022listopad.pdf
 Žádost_zaměstnance_ELDS_2022listopad_nečlena.pdf

V tuto chvíli sledujeme opatření, která vydává Ministerstvo zdravotnictví a jsme připraveni na ně reagovat. Zatím nebyla oblast sportu a relaxu omezena a věříme, že tomu tak zůstane i nadále. Pokud by však došlo ke krajní situaci a zařízení by byla plošně a zcela uzavřena, stejně jako na jaře zneaktivníme karty MultiSport a v návaznosti na to budeme řešit kompenzace se smluvními partnery, kteří zastupují Vás zaměstnance využívající MULTISPORT Kartu.

S našimi partnery – dodavateli služeb, jsme v neustálém kontaktu a všichni dělají maximum proto, aby ve svých zařízeních zajistili dostatečně hygienické podmínky. Jak zaznělo na dnešní tiskovce Ministra zdravotnictví, bazény, aquaparky a posilovny jsou zatím bez omezení. Při návštěvách partnerských zařízení jsem se sám přesvědčil, že je naprosto samozřejmá pravidelná dezinfekce společných prostor a nářadí, zajištění dostatečného odvětrávání prostor a přistup k dezinfekční prostředkům pro klienty.

V Brně, 25. 10. 2020

Zpracoval za ZO OS KOVO ABB Brno, Jiří Bohdan

Kolegyně a kolegové, není tedy důvod ke znepokojení, odhlašování MULTISPORT karet bez vážných důvodů. Děkuji za pochopení.

Jiří Bohdan – správa karet, Výbor ZO OS KOVO ABB Brno