Aktuality, Prosinec 2018

Sdělení zaměstnancům areálu a partnerům ZO OS KOVO ABB Brno.

Kancelář Benefit a Travel, Vídeňská 117 bude v týdnu od 24. prosince 2018 uzavřena. Poslední pracovní den je pátek 21. prosince 2018 do 13.00 hodin. Prvním pracovním dnem je středa 2. ledna 2019 od 7.00 hodin. Korespondence bude vyřizována postupně od prvního pracovního dne tj.od 2. ledna 2019. Přejeme příjemné prožití Vánočních svátků a klidný start roku 2019.

Přejeme Vám všem klidný Advent a pohodovou přípravu na Vánoce, následně příjemné prožití svátků Vánočních a báječnou oslavu konce roku.

Za ZO OS KOVO ABB Jiří Bohdan

bohdan.jiri@gmail.com

Jarní prázdniny s dětmi 2019 - Hotel Fran

Určeno pro zaměstnance výrobních závodů ABB s.r.o.Brno (včetně členů odborů u zaměstnavatele AB Komponent s.r.o.), rodinám členů ZO OS KOVO ABB Brno s dětmi, rodinám s dětmi – nečlenům ZO OS KOVO ABB Brno.

Nabízíme pobyt o jarních prázdninách v osvědčeném horském hotelu FRAN, který je situován v krásném prostředí na hřebeni Javorníků,v nadmořské výšce 1000 m. V hotelu je zdarma k dispozici krytý plavecký bazén a sauna, sportovní a společenská místnost, bar. Přímo u hotelu je cca 1 km dlouhá, částečně uměle zasněžovaná sjezdovka, se dvěma vleky. Hřeben Javorníků nabízí navíc zajímavé běžecké trasy.

Hotel se nachází na Slovensku, těsně u hranic s Moravou, upozorňujeme, že platnou měnou je EURO! V hotelu však lze ale platit i v Kč.

Příjezd automobilem je možný jak z Moravy, tak i ze Slovenska (přes obec Makov), přímo k hotelu se ale přijet nedá, je oddělen sjezdovkou. Z tohoto důvodu, ale i vzhledem k možným problémům se sjízdnosti a potížím s parkováním doporučujeme společnou dopravu autobusem, která je zahrnuta v ceně rekreace.

Kancelář Benefit & Travel plus Odbory ABB Brno – Vídeňská 117  je v provozu, aktuálně si prosím ověřte přítomnost pracovníků telefonicky nebo emailem.

tým Odbory ABB Brno